O nas

Firma GRES–MAR istnieje od 2000 roku. Wybierając naszą ofertę wybierają Państwo Firmę dysponującą najwyższej jakości sprzętem oraz środkami czystości. W połączeniu tego z naszą obecnością na rynku od 2000 roku gwarantujemy towar najwyższej jakości, - dostarczony, w godzinach i terminie dogodnym dla klienta. Doświadczenia te i zalety pomagają nam przy pozyskiwaniu nowych klientów. Z dnia na dzień powiększa nam się grono zadowolonych osób. Współpraca z Firmami, Bankami, Zakładami Opieki Zdrowotnej, oraz Instytucjami Publicznymi takimi jak Szkoły, Przedszkola, Urzędy Miasta i Gmin, dostarcza nam niezbędnego doświadczenia .

Środki czystości

TopEfekt TOTAL Alkaliczny preparat do gruntownego mycia oraz usuwania powłok polimerowych; szczególnie przydatny do usuwania starych, nawarstwionych wypraw; krótki czas reakcji; doskonale penetruje i rozpuszcza wszelkie powłoki woskowe i akrylowe; nie niszczy mytych powierzchni.

Wózki do sprzątania

DM 2020 Najnowszy wózek do sprzątania Numatic jest odpowiedzią na wciąż rosnące wymagania rynku. Dzięki kompaktowej budowie zmieści się wszędzie gdzie liczy się każdy centymetr. Duże wiadra, w których łatwo możemy przepłukać mopa można bez problemu zdjąć z wózka w celu opróżnienia czy wyczyszczenia.