PL | EN | DE

Zapraszamy do odwiedzenia Osady Popowo

Stworzyliśmy dla Państwa   niezwykłe  miejsce. Wiele wysiłku włożyliśmy w to, aby w naszej Osadzie
panował  domowy klimat.

Osada  znajduje się w samym sercu Polski, na ziemi kujawsko -dobrzyńskiej  w miejscowości Popowo. Obiekt utrzymany jest  w wyjątkowym klimacie , malowniczo położony na przestrzeni 20 hektarów wśród pól, łąk, lasówi jezior.
Stałymi mieszkańcami Osady są beztroskie zwierzęta, których widok pozwala zapomnieć o problemach dnia codziennego .
Do Państwa dyspozycji oddajemy 55 miejsc noclegowych w dwóch stylowych, położonych blisko siebie budynkach – Hotel Jan i Dworek Małgorzata.

Osada Popowo jest idealnym miejscem wypoczynku dla gości indywidualnych oraz całych rodzin. Jest to również wspaniałe miejsce na organizację firmowych imprez integracyjnych, spotkań towarzyskich i innych  przyjęć okolicznościowych.
Firmom i kontrahentom biznesowym zaoferujemy pełną organizację konferencji, szkoleń
i bankietów. Dodatkowo zaproponujemy smaczną kuchnię, karczmę, 4 sale konferencyjne z profesjonalnym wyposażeniem, a także salę biesiadną dla 150 osób.

Wszystko po to, aby stworzyć Państwu klimat ciepła i serdeczności oraz zapewnić przyjazną atmosferę w naszej Osadzie.

Czujemy się zaszczyceni, że odwiedzają Państwo naszą stronę.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Osady Popowo.

Pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy 55 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu ,trzyosobowych wyposażonych w WI-FI, TV, czajnik , herbatę, wodę mineralną. W każdej łazience znajduje się suszarka do włosów. Hotel Jan" to 16 pokoi, w których znajdą Państwo wszytko to, co potrzebne jest do pełnego wypoczynku. Doba hotelowa kosztuje 80,00 zł/osoba bez śniadania. Koszt śniadania - 15,00 zł/osoba. "Dworek Małgorzata" - utrzymany w klimacie staropolskim - do dyspozycji gości pozostaje 6 pokoi, 2 sale biesiadno - konferencyjne, vip – room. Doba hotelowa kosztuje 70,00 zł/osoba. Koszt śniadania - 15,00 zł/osoba.

Oferta