Szanowni Państwo! Mieszkańcy Włocławka!

Program Włocławek moim miejscem

W listopadzie 2014 roku będziemy wybierać we Włocławku władze samorządowe - prezydenta miasta i radnych. Zdecydowałem się wziąć w nich udział i kandydować na urząd Prezydenta Włocławka. Zdaję sobie sprawę, że przede mną jest wiele wyzwań i problemów: wysokie bezrobocie, brak spójnej wizji rozwoju miasta, brak perspektyw dla młodzieży. Bardzo chciałbym zmienić nasze miasto, nadać mu impet rozwojowy i zwiększyć poczucie dumy, zgodnie z dewizą: "Włocławek jest moim miejscem na ziemi". Chciałbym, żebyście Państwo pomogli mi w określeniu najistotniejszych priorytetów dla Włocławka. Co jest naszemu miastu najbardziej potrzebne, żeby mogło się lepiej rozwijać, a jego mieszkańcy mogli być dumni, że są włocławianinami? Moją wizję prezydentury chciałbym zbudować razem z Państwem, ponieważ uważam, że najlepsza władza i najbardziej skuteczna to władza partycypacyjna, mająca oparcie w mieszkańcach. Dlatego też będę się Państwa radził, jak ma wyglądać Włocławek w przyszłości i jakie cele należy sobie wyznaczać.

W chwili obecnej buduję program wyborczy dla Włocławka. Proszę Was o pomoc w nakreśleniu najważniejszych jego punktów, bo to Państwo wiecie najlepiej, co jest najbardziej potrzebne naszemu miastu. Bardzo proszę, jeśli Państwo uznacie, że warto to zrobić, o odpowiedź na kilka pytań ankiety pt. "Włocławek moim miejscem na ziemi" i odesłanie ich za pomocą poniżej wskazanych nośników. Będzie to wielka pomoc dla mnie. Dziękuję!

Wypełnij ankietę

Facebook Posts

O mnie

Urodziłem się 26 lutego 1968 r. w Lubrańcu w województwie włocławskim. Dzieciństwo i młodość spędziłem na Kujawach. Na początku była szkoła podstawowa, później czteroletnie liceum i mieszkanie w internacie...

Czytaj wiecej

Inni o mnie

To bardzo dobra wiadomość dla naszego miasta – Marek Wojtkowski kandydatem na Prezydenta Włocławka! Nareszcie po latach totalnego marazmu i zastoju przyjdzie człowiek młody, prężny, świetnie wykształcony. Otwarty na świat i ludzi.

Czytaj więcej

IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ojczyźnianej

Czytaj więcej